5. veebruar 2008

VASTALADTÄNA LIUGU LASEME
HÕISSA, MEIL ON VASTLAD!
TÄNAST PÄEVA ALUSTASIME VASTLAPÄEVA JUTUGA. RÄÄKISIME VANADEST VASTLAKOMMETEST, VAATASIME MILLINE NÄEB VÄLJA LINA TAIM JA KUIDAS SELLEST LINAST RIIET SAAB. ÕPIKUST VAATASIME PILTI PÄKA KOOLI VASTLATRALLIST JA LUGESIME ELEVANT EEDIST. SAMUTI VALMISID MEIL NÖÖBIVURRID. HANNA, KAIA, MARVIN SAID OMA VURRID KOHE VURISEMA, TEISED LUBASID KA HARJUTADA NING HOMME MEILE ETTE VURRITADA! EKS HARJUTAMINE TEEB MEISTRIKS!
MATEMAATIKAST TEGIME TÄNA TUNNIKONTROLLI, LIITMISE JA LAHUTAMISE PEALE. ILMA ÜHEGI VEATA SAID HAKKAMA- JANDRA, JOOSEP, KAIA, CHRISTIANA, HANNA, KARLOS. SAMUTI LAHENDASIME NUPUTAMISÜLESANDEID.
LOODUSÕPETUSEST KORDASIME INIMESE MEELI, TEGIME MÕISTEKAARTI. TULID ILUSAD TÖÖD!
PEALE ÕPPIMIST AGA LÄKSIME KÕIK 1.-5. KLASSI ÕPILASED ÜHISELT KOOLI STAADIONILE VASTLAPÄEVA PIDAMA. KUNA LUMEOLUD ON ÜSNA KESISED, SIIS TEGIME SEEKORD LIULASKMISE ILMA MÄETA. VEDASIME KAASLAST SUURE KILEKOTIGA, VISKASIME LUMEPALLIDEGA TÄPSUSVISKEID ÄMBRISSE, SUUSATASIME ÜHEL SUUSAL JA MÕNED MEISTERDASID KA LUMEMEMMSESID. PEALE SEDA SUURT TRALLI SAIME SÖÖKLAS HERNESUPPI JA VASTLAKUKLEID. OLI TORE VASTLAPÄEV!